O nas

Nowo powstały Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej na bazie wykonanych badań „Wdrożenie innowacyjnego algorytmu postępowania rehabilitacyjnego ACTIBRAIN u pacjentów po udarze niedokrwiennym mózgu” ze wsparciem Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 3: KONKURENCYJNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW, Działanie: 3.7 współfinansowanego ze środków europejskich.

 

Przedsiębiorca – Pan Jarosław Jagiełło FAR-DOM – HOTEL JAGIEŁŁO, ul. Grabowiecka 20, 22-500 Hrubieszów, w ramach przedsięwzięcia zakupił światowej klasy, wyspecjalizowane urządzenia stosowane w leczeniu przypadków:

–  udarów,

– stwardnienia rozsianego,

– choroby Parkinsona,

– urazów rdzenia kręgowego,

– urazów mózgu,

– endoprotez (np. stawu biodrowego)

– chorób zwyrodnieniowych stawów kończyn dolnych i górnych,

– rdzeniowego zaniku mięśni,

– osłabienia mięśni na skutek długotrwałego unieruchomienia,

– hemiplegii,

– paraplegii.

 

Ośrodek NeuroRehabilitacji mieści się w części wydzielonej budynku Hotelu Jagiełło, przy ul. Grabowieckiej 20 w Hrubieszowie.

W obiekcie znajduje się restauracją. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi oraz z bezpłatnego prywatnego parkingu. Na terenie obiektu dostępna jest altana oraz ogródek zewnętrzny.
Klasycznie urządzone pokoje i apartamenty typu suite wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem. W każdym z nich mieści się łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków Dodatkowe udogodnienia to biurko, szafa i pościel. W budynku dostępna jest winda dla osób niepełnosprawnych oraz przystosowane łóżka.

Recepcja czynna jest przez całą dobę. Za dodatkową opłatą dostępna jest sauna.

 

Obiekt usytuowany jest 10 km od granicy z Ukrainą. Gocka wioska oddalona jest od niego o 10,8 km, a ruiny zamku – o 24,6 km. Odległość od pałacu w Czumowie wynosi 10,7 km.

 

Kadra


 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


Przewiń do góry