Ułatwienia dostępu

Nowoczesna rehabilitacja

Lokomat Pro

Trening z wykorzystaniem Lokomat Pro umożliwia rehabilitację przy użyciu bieżni, zachowując jednocześnie prawidłowy wzorzec chodu w warunkach dynamicznego odciążenia. Regularne treningi lokomotoryczne skutecznie zapobiegają wielu następstwom schorzeń neurologicznych. Dzięki elektronicznie sterowanemu dynamicznemu odciążeniu pacjent może wykonać dużą liczbę powtórzeń sekwencji ruchu, co znacząco wpływa na efektywność terapii. Lokomat Pro jest idealny dla pacjentów z różnymi schorzeniami, takimi jak udary, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, urazy rdzenia kręgowego, urazy mózgu, endoprotezy, choroby zwyrodnieniowe stawów, czy rdzeniowy zanik mięśni.

Erigo Pro

Erigo Pro to nowoczesne urządzenie do neurorehabilitacji umożliwiające wczesną mobilizację i skuteczną terapię dla pacjentów z zaburzeniami krążenia. System elektronicznych siłowników umożliwia pionizację pacjenta i stymulację fizjologicznego ruchu kroczenia, co przyspiesza powrót do sprawności funkcjonalnej. Erigo Pro jest szczególnie skuteczny w leczeniu pacjentów z chorobami neurologicznymi, oferując dynamiczną pionizację, usprawnianie ruchowe kończyn, i poprawę tolerancji ortostatycznej.

Vibramoov Pro

Vibramoov Pro to innowacyjne urządzenie służące do wczesnej i intensywnej rehabilitacji neurologicznej poprzez Funkcjonalną Proprioceptywną Stymulację (FPS). Urządzenie wykorzystujące do terapii zogniskowaną wibrację. Dzięki stymulacji układu nerwowego informacjami sensorycznymi daje odczucie wirtualnego ruchu. Vibramoov Pro przeznaczony jest dla pacjentów z dysfunkcjami neurologicznymi, problemami ortopedycznymi, a także ze zmianami związanymi z procesami starzenia się.

Armeo Spring

Armeo Spring to innowacyjne urządzenie do neurorehabilitacji kończyn górnych. Pracuje z ortezą (egzoszkieletem), wspomagającą trening i leczenie pacjentów z ograniczoną lub utraconą funkcjonalnością ramienia. System sprężynowy podpiera rehabilitowaną kończynę, umożliwiając pacjentom korzystanie z wszelkich pozostałych funkcji motorycznych. Armeo Spring pomaga w poprawie siły mięśniowej, zakresu ruchomości, i motoryki, a ergonomiczny egzoszkielet obejmuje całe ramię, od ramienia do dłoni.

Bieżnia Baropodometryczna (Pedobarograficzna) - RunTime 120

Bieżnia baropodometryczna RunTime 120 to kompleksowe urządzenie do obiektywnej analizy i treningu chodu, biegu oraz postawy z biofeedbackiem dla pacjenta. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi i precyzyjnemu obliczaniu parametrów chodu, umożliwia ocenę i analizę poszczególnych faz ruchu. Bieżnia pozwala na analizę chodu, biegu, równowagi, i ocenę rozkładu nacisku stóp.

Eleveo

Eleveo to jezdny podnośnik pacjenta, wyposażony w funkcję dynamicznego odciążenia. Ułatwia transport i samodzielne przemieszczanie się pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i zaburzeniami chodu. System umożliwia prowadzenie terapii chorób demielinizacyjnych układu nerwowego, poprawiając stabilność sercowo-naczyniową podczas wczesnej pionizacji.

Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna w Centrum NeuroRehab

Rehabilitacja neurologiczna to dla nas nie tylko praca nad poprawą funkcji fizycznych, ale także wsparcie psychiczne i społeczne, które pomaga pacjentom odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz metody terapeutyczne, aby skutecznie wspomagać proces regeneracji i przywracania sprawności.