Neurorehabilitacja NeuroRehab

Centrum Neurorehabilitacji NeuroRehab

Centrum Neurorehabilitacji NeuroRehab świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej oraz stacjonarnej z całodobową opieka medyczną. Terapia dla każdego pacjenta dobierana jest indywidualnie z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętów specjalistycznych.

W NeuroRehab uwaga skupiona jest na specjalistycznej rehabilitacji pacjenta, którego efekty leczenia i zadowolenie są najwyższym priorytetem. Program rehabilitacyjny ukierunkowany jest na osiąganie najlepszych wyników leczenia. NeuroRehab zapewnia specjalistyczną całodobową opiekę medyczną, opiekę rehabilitacyjną oraz indywidualną terapię neurologopedyczną i terapię psychologiczną.

Lokalizacja

Centrum NeuroRehabilitacji mieści się w województwie Lubelskim w Hrubieszowie na ulicy Grabowieckiej 20.
Obiekt usytuowany jest 10 km od granicy z Ukrainą. Gocka wioska oddalona jest od niego o 10,8 km, a ruiny zamku – o 24,6 km. Odległość od pałacu w Czumowie wynosi 10,7 km.

Centrum NeuroRehab znajduję się ww części wydzielonej budynku Hotelu Jagiełło. W obiekcie znajduje się restauracja. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi oraz z bezpłatnego prywatnego parkingu. Na terenie obiektu dostępna jest altana oraz ogródek zewnętrzny. Klasycznie urządzone pokoje i apartamenty typu suite wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem. W każdym z nich mieści się łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W budynku dostępna jest winda dla osób niepełnosprawnych oraz przystosowane łóżka.

Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej na bazie wykonanych badań „Wdrożenie innowacyjnego algorytmu postępowania rehabilitacyjnego ACTIBRAIN u pacjentów po udarze niedokrwiennym mózgu” ze wsparciem Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 3: KONKURENCYJNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW, Działanie: 3.7 współfinansowanego ze środków europejskich. Przedsiębiorca – Pan Jarosław Jagiełło w ramach przedsięwzięcia zakupił światowej klasy, wyspecjalizowane urządzenia.

 

Skip to content